Akce s Diviznou

Máte chuť se přidat?

srdce Obvykle se potkáváme ve středu. Pro všechny je to pak super den! Fajn setkání, co vás na dlouho nabíjí energií. Většinou se naše schůzky odehrávají ve staré dobré Bártlovce (ZŠ praktická a speciální v Bártlově ulici), na faře Církve husitské, v TJ Sokol, poměrně často vyrážíme na procházky a výlety za hranice všedních dní!

Byli jsme už například v ZOO koutku v Radonicích, ve svíčkárně v Šestajovicích, na výstavách na Chvalském zámku, pecka byla i návštěva Divadla Horní Počernice. Čas od času s našimi dětmi připravujeme i nějakou větší akci – naposledy jsme byli součástí realizačního týmu Veterán Párty 2016 nebo jsme si s Majdou zazpívali u kapličky.

Kdo z vás má pocit, že by se k nám chtěl přidat, určitě nás kontaktujte:

Divizna bez claimu

Bety Cibochová – 608 664 806
Alena Štrobová – 732 636 642
Eva Cudlínová – 702 039 910

Těšíme se na vás!srdce 1x

12036909 885232898193323 2993997870845767863 n

DIVIZNA ZASE SPOLU

Dnešní den byl pro nás příjemně výjimečný. Vítali jsme v Divizně prázdniny. Vítali jsme léto, sluníčko a pohodu!
Díky okolnostem to po Katčině blešáku bylo naše první pořádné setkání po dlouhé době. Hned ale dost mimořádné. Oslavili jsme s chlebíčky a dortíky, které přivezly Terezka s Barčou, 30. narozeniny naší Danielky! Oslavenkyni to slušelo a byla patřičně nadšená. Potěšil nás i Lukášek, který si skvěle vede v nové práci ve firmě Skok. Zdá se, že je tam nejen šťastný, ale i nepostradatelný. Co může být lepšího? 

Kromě radování se a slavení jsme také trochu plánovali. Můžete vám proto říci, že možnost setkat se s Diviznou budete mít v rámci akce Zažít město jinak 19. září 2021 ve Svépravicích u kapličky a o měsíc později, konkrétně 20. října, plánujeme oblíbený Katčin charitativní blešák.

Přejeme vám krásné léto a těšíme se na setkání s vámi.
Vaše Divizna

IMG 2095 IMG 2096

Co nového v Divizně?

Stýská se nám. Už rok jsme se pořádně neviděli!

Naše zlatá dobrovolnice Katka na středu 19. května nadšeně připravuje oblíbený charitativní blešák. My ostatní proto vyklízíme skříně, cpeme věci do pytlů a těšíme se, že v tu květnovou středu už bude nejen sluníčko, ale i trochu normální čas.

A co dělají „naše děti“? Také už se nemohou dočkat, až se všichni setkáme. Posílají nám pro radost alespoň fotky. Na prvním snímku Deniska vyrazila se svou maminkou Zdeňkou strávit lockdown na chatu. Všechny tři i s mladší sestrou si užívají klidu, pohody a zeleně všude kolem. Danielka na druhém snímku si spolu s malou sestřičkou Kájou také užívá klidu a pohody. Holky k tomu ale navíc přidaly i své první letošní opečené buřty! Těší se na sluníčko a na to, že se nejen v Divizně všichni brzy ve zdraví zase potkáme!

Deniska

Danielka 2

Předvánoční setkání v Divizně

Bylo super i s rouškami a ve zmenšené sestavě! Danielka nás pobavila obvyklou dávkou veselých historek. Lukášek s Bety vyzkoušeli super košíky z Katčiny tvůrčí dílny rovnou jako klobouky! Všichni si užívali, že v Divizně jsme po dlouhé době zase spolu.

Přejeme vám všem stejně krásné sváteční okamžiky.

Vaše Divizna

12051b0f b9e1 4669 9ec5 faa4817b8aec

0bf32fcd fa36 4a3b bda9 b3bd351796b4

Deniska z Divizny má všechny ráda!

Naše toulky za dětmi z Divizny se dnes zastavily u Denisky. Je milá a těší ji dělat ostatním kamarádům radost. Jsou nejlepší kamarádky s naší dobrovolnicí Terezkou Českou.

Karanténu tráví Deniska jako chůva. Nadšeně pomáhá hlídat pětiměsíční Amálku sousedce, která je chovatelkou koní a proto si home office ani v covidové epidemii nemůže dovolit.

"Lidi, mám vás ráda!", vzkazuje Deniska a už se těší, až zase budeme všichni pohromadě.

Deniska 940x788 web

Divizna v karanténě

Všechny nás mrzí, že zákeřný koronavirus naboural plány i Divizně. Díky karenténě jsme se dlouho neviděli a mrkli jsme se proto, co Divizňata v době karantény dělají.

Danielka: "Už se těším do Divizny a co vy?"

Danielka si ráda hraje na zahradě se svou nejmladší sestřičkou Karolínkou. Ideálně k tomu přiberou i pudla Artyho a slovenskou čuvačku Amy.

A rouška? Danielka s ní mimo domov nemá problém, ale už teď se těší, jak ji jednou zahodí!

Tak si užívejte slunečných dní, opatrujte se a hlavně – buďte všichni zdraví!

Přeje vám všem Danielka a celá Divizna.

Danielka 940x788 web final