Bazárek knih

srdce 1xBazárky knih pořádáme s příjemnou nepravidelností. V Divadelní kavárně Divadla Horní Počernice, Votuzská 379/11, mají knihomolové možnost vyměnit si zcela zdarma své knížky. Navíc při dobré kávě a v milé atmosféře mohou prohodit pár slov o knížkách i s ostatními nadšenými knihomoly.

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

barzarek knih

Naše krásná knihobudka

srdce Na Slavnostech M. Jana Husa jsme představili novou počernickou knihobudku - nápad naší Evy Cudlínové. Velké poděkování patří panu Jehlářovi, který knihobudku vyrobil, Jirkovi Beranovi, který ji instaloval na plot fary a Páje Táborské, která se ujala její výzdoby. Velký dík patří i Katce Mrázové, sestřičce ze zdravotního střediska ve Lhotské ulici, která je naší velkou inspirací. Vášnivá čtenářka Katka po diskuzi na jednom z našich knižních bazárků neváhala ani okamžik a přímo v čekárně MUDr. Švandové zřídila vůbec první počernickou knihobudku. Instalovanou přímo v interiéru.

Patrony knihobudky na Náchodské ulici 382/171 jsou husitská fara v Horních Počernicích a my - Diakonické středisko Divizna. Přijďte si vybrat!

Jsme součástí komunity mini.knihovna.cz.

Jak vidíte na snímku Vítka Zatloukala, při focení u knihobudky jsme s nadšeným ohromením zjistili, jak počet přátel a kamarádů, kteří naši dobrovolnou práci s dětmi se zdravotním postižením vnímají a podporují, utěšeně vzrůstá.

knihobudka

knihobudka

srdce