Kdo jsme

srdce 1yJsme klub Divizna, kde se zdraví dobrovolníci snaží vytvořit příjemné a fajn zázemí pro děti se zdravotním postižením. 

Fungujeme už pár let a jsme rádi, že kromě postupem doby přicházejících dobrovolníků u nás dobrovolničí i ti, kdo začínali v Divizně před lety pomáhat ještě jako žáci základní školy. Dnes už vystudovali střední a vysoké školy, někteří založili rodiny, ale chuť pomáhat v naší „divizní“ partě v nich zůstala. Třeba Páťa s Terezkou jsou právě ti, kdo u nás začínali ještě jako školáci. Dnes jsou oba dospělí, mají své profese, ale vytrvale jsou s námi, vymýšlejí programy pro děti a sobotní setkání, na která se všichni těší. 

Scházíme se obvykle ve středu od 16 hodin v klubovně Divizny na Husitské faře, Náchodská 382/171 v Horních Počernicích. Během našich setkání podnikáme nejrůznější věci. Zajdeme do kina, na výstavu, na zmrzlinu, vyrazíme si někam na výlet. Případně ale zůstaneme v klubovně a tam si malujeme, vaříme, cvičíme, čteme, povídáme a čas nám společně super utíká! Ulevíme tím pečujícím mámám a tátům a moc se na naše setkání pokaždé těšíme. 

Jsme za ty roky jako jedna rodina. Máte chuť nás poznat? Chcete se přidat? Zavolejte nám a těšíme se na vás všechny! 

 

Kontakty:

Alena Štrobová – 732 636 642
Bety Cibochová – 608 664 806

srdce 3x