DĚKUJEME ZA KRÁSNÉ ZPÍVÁNÍ U KAPLIČKY

DSC07435

Masopustnímu zpívání s Diviznou tentokrát nepřálo nejen počasí. 

Přesto se moc povedlo a nedělní nálada u kapličky byla úžasná.

Nejprve naše zpěvačka Majda Moudrá těsně před vystoupením onemocněla silnou angínou. Narychlo proto Divizně pomohla další talentovaná počernická zpěvačka - Klárka Jelínková. Klárka je studentkou konzervatoře a úspěšně působí v muzikálech Děti ráje nebo Tarzan v divadle Hybernia. Tady hraje a zpívá hlavní roli Jane. U kapličky zpívala překrásně a závěrečné finále Hallelujah dala i s našimi dětmi Lukáškem, Danielkou a její malou sestřičkou Kájou. Děkujeme, Klárko!

DSC07455

Vítr foukal jako divý, ale zpívalo se nádherně. Lukášek hodil do placu vtip, svařák voněl a mizel a koláčky a jitrnice od Terezky ze Střední školy gastronomie a podnikání v Praze 9 neměly chybu. Svépravičtí sousedé se i přes zimu a vichr spokojeně usmívali! Dětem udělaly radost figurky, které pro ně vyrobila paní Marta Valešová z Horních Počernic.

Děkujeme ještě jednou Klárce a zdravíme Majdu a přejeme jí pevné zdraví. Děkujeme i našim dobrovolníkům – Bety, Katce, Barče, Janě, Alče, Terezce, Páťovi a Darie, paní Martě Valešové za radost pro děti, Emilce Moláčkové za krásné fotografie a všem, kdo dorazili, za příjemnou atmosféru,

Vaše Divizna

Foto: Emilie Moláčková